درباره ما

شرکت بهين راهکار رابین با هدف ارائه خدمات مهندسی و راه کارهای جامع در حوزه فناوری اطلاعات، امنیت، زير ساخت و سرویس با نگرش دانش محور تاسیس گرديده است. این شرکت توسط گروهی از کارشناسان خبره این بخش فعالیت خود را آغاز نمود و از بدو تاسیس تا کنون خدمات متنوعی به جامعه بزرگ IT ارائه کرده است. تیم متخصص و حرفه اي، ساختار سازماني توانمند، بهره گيري از ابزار کارآمد، تمرکز بر پژوهش و توجه به رضایت و نيازهاي مشتري از ويژگي هاي متمايز کننده ی شرکت بهین راه کار رابین از ساير رقبا مي باشد. مدیریت شرکت با درک اين واقعيت که بهین راه کار رابین خواهد توانست کمبود هاي حوزه فناوري اطلاعات را با تکيه به دانش و نيز مشتري مداري تامين کند، استراتژي شرکت را ترسيم نموده است. شرکت بهین راه کار رابین با ارائه خدمات فناوري اطلاعات شامل پیاده سازی و تامين امنيت جامع، اجرا و تامين تجهيزات مرکز داده، طراحي زير ساخت هاي يکپارچه فناوري اطلاعات در بخش شبکه، سرویس، مجازی سازی، مانیتورینگ، خدمات مشاوره و نظارت با پشتوانه نيروهاي خبره و فني خود توانسته است خدمات رضايت بخشي را براي مشتريان خود فراهم کند.

چشم انداز

 دستيابي به جايگاه برتر در ارائه خدمات فنی و مهندسي در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات
کسب توانمندي ارائه راه کارهاي جامع و نوين فناوري اطلاعات
مشارکت و پيشروي در ارائه راه کار های جامع فناوري اطلاعات
ايجاد قابليت تامين و پشتيباني تجهيزات تخصصي
فعاليت جدي به عنوان ارائه کننده سرويس و خدمات برتر ارزش افزوده
تلاش براي حضور در پروژه هاي ملی

حوزه فعالیت

تامین تجهیزات
 • تجهیزات شبکه ( Cisco, DELL, Juniper, Extreme, Brocade & Arista )
 • سرور ( Dell, HP, Cisco )
 • تجهیزات ذخیره سازي و پشتیبان گیری ( EMC, QSAN, HP, Quantum, Pure Storage)
 • تجهیزات شبکه ذخیره سازی ( Qlogic, Brocade, Cisco )
 • تجهیزات امنیتی (...,Cisco, Juniper, Fortinet, Cyberoam)
ارائه خدمات مشاوره و اجرا
 • طراحی و اجراي مراکز داده بطور کامل بر اساس فناوری های DCaaS، SODC، MSDC
 • طراحي و اجراي زير ساخت جامع امنيت بر اساس فناوری SaaS
 • طراحي شبکه هاي LAN و WAN بر اساس فناوري هاي Naas
 ارزش های پایه

 تضمين کمي و کيفي خدمات و محصولات
تلاش براي بهبود مستمر در ارائه خدمات و محصولات
تعهد و پذيرش مسئوليت در قبال انجام کليه امور با بالاترين کيفيت
رعايت نظم و انضباط کاري و حرفه اي 
رعايت کامل حقوق مشتريان
حفظ محرميت اطلاعات مشتري
اهتمام به رعايت اصول حرفه اي در حوزه کسب و کار
تعهد حرفه اي به انجام پروژه ها در زمان تعيين شده

روال اجرایی

به منظور ارائه خدمات ذکر شده توسط شرکت بهين راه کار رابین، روال هاي از پيش تعيين شده اي توسط کارشناسان شرکت طراحي شده است. هدف از ايجاد اين روال ها افزايش بهره وري و کاهش اتلاف منابع در طول پروژه مي باشد. روال تعيين شده براي کسب شناخت درست و ژرف از دارائي هاي اطلاعاتي مشتريان و درک واقعي از نياز هاي آنها مي باشد. در بيشتر مواقع ديده شده است که کار فرماي محترم به دلايل گوناگون شناخت درستي از دارايي هاي IT خود ندارد و برآورد ها و داده هاي ارائه شده، بر اساس واقعيات نمي باشد.  تعامل انجام شده در پروسه شناخت به درک عميق و درست از دارايي هاي اطلاعاتي مي انجامد. از نتايج عدم بررسی فنی و شناخت کامل مي توان به موارد زير اشاره کرد :

 •  طراحي نامناسب از نظر کمي و کيفي و پرداخت هزينه هاي اضافي و اتلاف منابع 
 • عدم حصول نتيجه مورد انتظار و عدم امکان ارائه سرويس مناسب
 • وجود چالش هاي اساسي در اعمال تغييرات و توسعه زير ساخت ها
 • وجود سيستم هاي جزيره اي، نبود يکپارچگي و نيز مديريت پيچيده و غير موثر

روال هاي ذکر شده در واقع پروسه هاي استاندارد مبتني بر فرم ها و جداول اطلاعاتي مي باشد که به شيوه اي موثر داده هاي مورد نياز براي انجام پروژه را گرد آوري مي کنند. اطلاعات کسب شده در هر فاز  پس از تاييد توسط کارفرما به عنوان داده هاي ورودي براي فاز بعدي در نظر گرفته مي شود. به عنوان نمونه، اطلاعات فاز شناخت پس از تکميل و تاييد کارفرما بعنوان داده هاي ورودي بخش طراحي استفاده می شود. در فاز طراحي با توجه به نيازمندي هاي اعلام شده و پارامترهای طراحی نسبت به ارائه راه کار مطلوب که کليه جوانب اقتصادی و فني را پوشش مي دهد ،اقدام می شود. در مرحله¬ی بعد، طرح ارائه شده در جلسات توجيهي به اتفاق کارفرما مورد ارزيابي و نهايي سازي قرار مي گيرد. در همه¬ی مراحل فوق مستندات شناخت و طراحي در بخشهاي گوناگون ارائه خواهد شد. در انتها با توجه به وضع موجود کارفرما و وضع مطلوب، برنامه اجراي بر اساس زمان بندي که مورد توافق دو طرف مي باشد به تصويب رسيده و فاز اجرايي آغاز مي گردد. پس از اجراي اين بخش بر پايه آزمون هاي UAT و ATP ، پروژه به کارفرما تحويل نهايي مي گردد.